Vodící set na kolo na psa Biker Set DELUXE

Kód: 12320AS
950 Kč 785 Kč bez DPH
Skladem

Tento set obsahuje kovový držák na kolo s pružinou (pochromovaný), krátké vodítko a pružící šňůru. Připevňuje se na držák sedadla. Držák má za úkol udržet psa v bezpečné vzdálenosti od kola, kovová pružina a pružící (amortizační) šnůra vyrovnává tahy psa. Vhodný i pro velké a těžké psy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák Biker Set umožňuje 2 způsoby vedení: 1) upevnění amortizační šňůry na karabinu krátkého vodítka zajistí, že pes bude veden pevně u kola. V tomto případě je potřeba zajistit suchý zip na krátkém vodítku gumičkou. 2) upevněním amortizační šňůry na suchý zip (je součástí krátkého vodítka) se amortizační šňůra při škubnutí psem uvolní zabrání tak pádu. U malých psů však nemusí být síla tak velká, aby šňůru uvolnila. Karabina krátkého vodítka musí být při tomto způsobu vedení upevněna gumičkou ke krátkému vodítku.
Návod k použití - připevnění na kolo: kovový držák se umístí na tyč kola pod sedadlem. Pomocí přiloženého imbusového klíče nejdříve zcela uvolněte oba šrouby svírající obě části držáku. Přiložte držák na tyč pod sedadlem a z druhé strany druhou, protilehlou část. Vložte také gumovou těsnící vložku (součástí balení) a velmi pevně opět sešroubujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: