Stolní dvojrámeček rámeček na otisk tlapky bílý Pearhead

Kód: 00-38/83016
Akce Novinka
Značka: Pearhead
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem

Dáváme vzpomínkám obraz a tvar.

Pearhead stolní rámeček je rozkošný památkový předmět určený pro všechny majitele domácích mazlíčků. Uchovejte si otisk svého chlupatého kamaráda navždy. Možnost vložení fotografie pro ještě živější vzpomínky - prožitek z tohoto rámečku bude nepřekonatelný. Velmi kvalitně zpracovaný rámeček může být vhodný i jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zachyťte a uchovejte otisky svého chlupatého čtyřnohého miláčka navždy s rámem na stůl od značky Pearhead. Klasický bílý dřevěný rámeček bude i skvělý interiérový doplněk do vašeho domu či bytu. Tento rámeček obsahuje vše, co potřebujete, aby váš chlupatý kamarád zanechal otisk tlapky, a vy jste jej mohli zvěčnit. Je ideální pro pejsky i kočičky! Sada obsahuje rám, jeden balíček měkké, vzduchem se sušící hlíny, pravítko a oboustrannou lepicí pásku. Hlína nevyžaduje žádné další úpravy jako dodatečné přidávání ingrediencí nebo pečení. Pro vašeho mazlíčka je také 100% bezpečná.

Vyrobit otisk je jednoduché a zvládne to naprosto každý. Jednoduše prohněťte hlínu v rukou a rozválejte ji válečkem na rovné ploše. Přiložte tlapku vašeho mazlíčka a přitlačte ji na hlínu jemně, ale natolik, aby se do ní vytvořil otisk. Otisk se vám nepodařil nebo nevypadá podle vašich představ? Nevadí! Můžete tento postup opakovat tolikrát, kolikrát potřebujete pro docílení vaší představy dokonalého otisku. Jakmile dokončíte fázi otisku tlapky, vezměte přiložené pravítko a ořízněte jím nežádoucí okraje hmoty do tvaru čtverce. Nechejte hmotu vyschnout po dobu 1-2 dnů a poté použijte oboustrannou lepicí pásku pro přilepení otisku na zadní stěnu rámečku Pearhead.
Rámeček vystavený na stolku nebo komodě bude dokonale podtrhovat design vašeho domu. Nebo si jej klidně vezměte s sebou do práce, položte na pracovní stůl a mějte tak otisk vašeho mazlíčka na očích i mimo domov. Je to skvělá památka ať už je váš mazlíček v domácnosti novým členem nebo jste s ním strávili kus svého života.

Rozměry produktu v cm šxvxh 29,5x19x3
Velikost fotografie 10x15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: