Reklamační podmínky

Výměna a vrácení zboží
Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě) má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Kupující je povinen si dodané zboží zkontrolovat neprodleně po převzetí zásilky a případné nesrovnalosti nahlásit prodávajícímu do 48 hod. od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

V případě zájmu o výměnu či vrácení zboží (např. při koupi špatné velikosti) postupujte prosím takto:
  • Nepoškozené zboží bez známek užívání pokud možno v původním obalu (i s visačkami identifikujícími zboží, dokumentací a veškerým dalším příslušenstvím) pošlete zpět do čtrnácti (14) dnů od převzetí (do tohoto data musí být zboží doručeno zpět) na adresu Richard Kadlec, Štefánikova 469, Uherské Hradiště 68601. Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování provádí dodavatel). Podle obchodních podmínek je také možné zaslat odstoupení od smlouvy na adresu provozovny či na email obchod@fordogs.cz a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží a zboží odeslat prodávajícímu do pěti (5) pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu.
  • Při vrácení objednaného zboží je zákazníkovi vrácena plná cena objednávky. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. Pokud požadujete vrácení peněz složenkou, je skutečně vynaloženým nákladem poplatek za složenku dle platného ceníku České pošty. V případě vracení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. Uvádějte tedy prosím raději číslo účtu. Žádné další poplatky nejsou účtovány.
  • Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné 90 Kč.
Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na +420 608945151 nebo napište na obchod@fordogs.cz