ProDen Allergenius Dog Shampoo 250ml

Kód: SW-03
730 Kč 603 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Allergenius je speciální šampón pro psy, který účinně odstraňuje alergeny a jiné kožní dráždivé látky nacházející se na povrchu pokožky. Tzn. že u člověka alergického na psí srst, dochází k výraznému snížení alergické reakce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Allergenius Šampón zvlhčuje a vyživuje kůži novým způsobem, je naprosto nezředěný a zanechává krásnou srst.

Kůže hraje velkou roli ve vylučování alergenů u psů. Šampón ProDen Allergenius® Dog Special je hluboce čistící a obsahuje účinnou kombinaci moderní pokožky a výživných ingrediencí. Umyjte svého psa šampónem, který posiluje pokožku a minimalizuje vzhled šupinaté pokožky, srsti a alergenů.

 

Allergenius šampón má dvě hlavní funkce:

1. Velmi mírným způsobem, bez dráždění pokožky, účinně odstraňuje alergeny a jiné kožní dráždivé látky nacházející se na povrchu pokožky. Tzn. člověk, který je alergický na psa, tak se alergie výrazně snižuje.

2. Šampón vyživuje pokožku a obsahuje látky, které snižují přítomnost alergenů a také posilují kůži a tím snižují podráždění pokožky.

Díky tomu dochází k poklesu přítomnosti alergenu jak u psa, tak i v prostředí, ve kterém se pes nachází.

Rozhodli jsme se, že Allergenius šampón bude úplně neparfémovaný, protože parfém může ovlivnit jak alergické lidi, tak i dráždit srst vašeho psa.

Hodnota PH: 6-7

Složení: Sodná sůl myristu, kokosylglutamát sodný, laktát sodný, Butylenglykol, Panthenol, Močovina, Kaprylylglykol, Niacinamid, Ethyl lauroyl arginát, Pirokton olamin, Arginin PCA, Polyglyceryl-5 oleát, Glycerin, PEG-120 methyl oleát glukózy, Polyquaternium-10, Ethyl lauroyl arginát HCl.

Pokyny k použití:

Umyjte psa v našem psím šampónu pravidelně (1 krát za 1-2 týdny), abyste snížili vylučování alergenů psem, a ulehčili alergikům, aby strávili čas se svým psem.

Naše testy ukazují, že pravidelné užívání může pomoci snížit vylučování psích alergenů a hladiny alergenů psů se nevrátí k původním hodnotám.

Velikost balení: 250 ml

Skladování: v suchu, při pokojové teplotě

Výrobce: SwedenCare, Švédsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: