Iglú Nature purpurová/oranžová 40x40x35cm Agui

Kód: 00-38/30009
Novinka
Značka: Agui
999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Iglú z umělé tkaniny s kontrastním vyšívaným logem. V kontrastních barvách jsou i vnitřní strany iglú a okraje kolem vchodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento pelíšek má speciální protiskluzovou úpravu, která má za úkol jej udržet na svém místě. Jelikož jsou pelíšky opatřeny zipy a dají se prát, je jejich údržba opravdu snadná. Polštář je oboustranný, kdy každá strana je z jiného materiálu. Díky prodyšným látkám se eliminuje vytváření mikrobů a bakterií.

Hlavní výhody:
PROTISKLUZOVÁ ÚPRAVA
OBOUSTRANNÝ POLŠTÁŘ
PRODYŠNÁ LÁTKA
LZE PRÁT V PRAČCE

Rozměry:
40x40x35

Výrobce:
Agui
Společnost Agui je Portugalskou značkou, která byla založena v roce 2015. Zabývá se výrobou designových pelíšků, polštářků a iglů, které dodává po celé Evropě, i do zámoří.

„Naše produkty se snažíme řešit opravdu ze všech stran, ale základním kamenem je vždy pohodlí Vašeho pejska nebo kočičky, které je pro nás na prvním místě˘ Zároveň si ale uvědomujeme, že i design je nedílnou součástí každého produktu. Proto všechny pelíšky navrhujeme sami a to tak, aby byly nejen funkční, ale i dokonalým doplňkem interiéru.
Další důležitou částí je samotná výroba, při které dbáme na výběr kvalitních a odolných materiálů.
Povrchová úprava pelíšků je omyvatelná a můžete je prát v pračce, takže se již nemusíte bát nečistot. Na spodní části je pelíšek opatřen protiskluzovým materiálem. Co se týká výplní, jsou použity kvalitní ortopedické pěny a duté vlákna. Všechny švy na produktech jsou pružné a zároveň i pevné, tím pádem se riziko roztržení nebo povolení švů minimalizuje.
Všechny produkty se dělají v různých velikostech a barevných provedeních.

Ve stručnosti se snažíme skloubit pohodlí, funkčnost, design a kvalitu“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: