Doprava a platba


DOPRAVA PO ČR

• ZÁSILKOVNA.CZ - VÝDEJNÍ MÍSTA - OD 89 KČ - PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČ ZDARMA

Osobní odběr na více než 1800 odběrných místech. 
Zásilku doručíme do odběrného místa podle Vašeho výběru a o jejím doručení budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailu.
Zásilku si můžete kdykoliv vyzvednout během 7 dnů podle svých časových možností, a to i o víkendu.
Maximální váha zásilky je 10 kg, maximální rozměr jedné strany zásilky: 70cm

Ceny za dopravu jsou včetně DPH, poplatek za dobírku činí 25 Kč. Informaci o expedici nebo výzvu k vyzvednutí zboží vždy od nás obdržíte e-mailem nebo SMS zprávou. Uvedené ceny za dopravu se týkají pouze doručení zásilek na území České republiky.
Nakoupíte-li zboží nad 1500 Kč, rádi a ochotně Vám zboží doručíme bez poštovného (způsob dopravy si sami zvolíte). Limit pro dopravu zdarma se počítá z konečné částky objednávky po odečtení všech dostupných slev. Děkujeme za pochopení.

ZPŮSOB PLATBY PO ČR

• Na dobírku - 25 Kč 

Zboží platíte až při jeho převzetí u řidiče dopravní společnosti, v hotovosti nebo platební kartou (přes terminál).

Bankovním převodem - ZDARMA

Zboží platíte předem na náš bankovní účet, na základě námi vygenerovaného variabilního symbolu = číslo vaší objednávky. Ihned po připsání platby na náš účet, zásilku expedujeme.

• Platba on-line kartou nebo přes internetové bankovnictví GoPay - ZDARMA

Rychlá platba platební kartou.
Před dokončením své objednávky budete přesměrováni na platební bránu GoPay. Tato platební brána podporuje všechny karty MasterCard a VISA (tzn. včetně Maestro a VISA Electron). Je důležité mít na své kartě povolené internetové platby.