Bambusový pelíšek kulatý oranžový 45x20cm Agui

Kód: 00-38/94400
Novinka
Značka: Agui
899 Kč 743 Kč bez DPH
Skladem

Kulatý pelíšek pokrytý měkkým, sametovým plyšem. Upoutá pozornost žebrovým vzorem s kontrastní vnitřní stranou v jemné bílé barvě..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento pelíšek má speciální protiskluzovou úpravu, která má za úkol jej udržet na svém místě. Jelikož jsou pelíšky opatřeny zipy a dají se prát, je jejich údržba opravdu snadná. Tento pelíšek je vyroben z ortopedické pěny, která poskytuje oporu kloubům a celé kostře. Polštář je oboustranný, kdy každá strana je z jiného materiálu.

Hlavní výhody:
PROTISKLUZOVÁ ÚPRAVA
ZIP
ORTOPEDICKÁ PĚNA
OBOUSTRANNÝ POLŠTÁŘ
LZE PRÁT V PRAČCE

Výrobce:
Agui
Společnost Agui je Portugalskou značkou, která byla založena v roce 2015. Zabývá se výrobou designových pelíšků, polštářků a iglů, které dodává po celé Evropě, i do zámoří.

„Naše produkty se snažíme řešit opravdu ze všech stran, ale základním kamenem je vždy pohodlí Vašeho pejska nebo kočičky, které je pro nás na prvním místě˘ Zároveň si ale uvědomujeme, že i design je nedílnou součástí každého produktu. Proto všechny pelíšky navrhujeme sami a to tak, aby byly nejen funkční, ale i dokonalým doplňkem interiéru.
Další důležitou částí je samotná výroba, při které dbáme na výběr kvalitních a odolných materiálů.
Povrchová úprava pelíšků je omyvatelná a můžete je prát v pračce, takže se již nemusíte bát nečistot. Na spodní části je pelíšek opatřen protiskluzovým materiálem. Co se týká výplní, jsou použity kvalitní ortopedické pěny a duté vlákna. Všechny švy na produktech jsou pružné a zároveň i pevné, tím pádem se riziko roztržení nebo povolení švů minimalizuje.
Všechny produkty se dělají v různých velikostech a barevných provedeních.

Ve stručnosti se snažíme skloubit pohodlí, funkčnost, design a kvalitu“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: