Aminela Clean Ekologický odstraňovač zápachu podestýlek 500ml

Kód: AM611PUC
212 Kč 175 Kč bez DPH
Skladem

Aminela Clean odstraňovač zápachu podestýlek je zdravotně nezávadný přípravek, který se používá k odstranění zápachu podestýlky v klecích. Obsahuje bakterie a enzymy, které šetrně a účinně rozkládají organické nečistoty. Vhodné pro použití u zvířat se srstí jako jsou králíci, morčata, křečci a podobně. Přípravek zanechává příjemnou vůni. 

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 
Přírodní bakterie, enzymy, destilovaná voda, parfemační složka a biologicky rozložitelné povrchově aktivní látky.

Návod k použití:
Nejprve použijte při celkové výměně podestýlky. Vystříkejte klec sprejem a nechte působit. Je možné využití i na kovovou část klece nebo na krmítka či misky. Poté vytřete suchým hadrem. Poté můžete denně nebo dle potřeby podestýlku lehce poprášit sprejem, neaplikujte na zvíře.

Skladování: 
Mimo dosah dětí, při teplotě 10 - 40°C, chraňte před přímým slunečním svitem

Bezpečnostní pokyny:
Vdechnutí či kontakt s kůží může vyvolat lehkou alergickou reakci. Po zasažení vypláchněte vodou a v případě zdravotních potíží vyhledejte lékařskou pomoc.

Vyrobeno v ČR

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
RS Avatar autora | 28.3.2021
Se sprejem jsem spokojená tak na 80%, zápach sice eliminuje tím, že ho přebije hezká, skoro bonbónová vůně, která se rozline po celém bytě. Nicméně stále s sebou nese u trochu smradu z podestýlky a navíc trvá pouze tak 2 dny max. Další z mínusů je, že mi sprej trochu dráždí oči a nos, zajímalo by mě tedy, jak to snášejí moji potkánci. Nicméně pokud ho použijete jako součást čištění a necháte vůni chvíli odležet, než vrátíte zvířátka, pak to opravdu splňí svůj účel.